У Абромавічуса - проблеми з "незмінними" директорами важливих підприємств

  3 Вересня, 2015 10:13
  Проти міністра вже розпочали перевірку щодо законніость звільнення одного з таких директорів.

  Міністерство економічного розвитку 2 вересня почало перевірку харківського держпідприємства "Електроважмаш" за підозрою в корупції на мільйони доларів, повідомив міністр Айварас Абромавічус в Twitter.

  Але міністр зазначив, що після звільнення директора "Електроважмашу" Володимира Глушакова почали перевіряти законність рішення самого міністра.

  "Одночасно 7 аудиторів почали розслідування, чи за правильною процедурою я звільнив корумпованого директора цього ДП. Ось так і живемо!" - написав Абромавічус.

  Він додав, що в підпорядкуванні міністерства перебувають чотири великі держпідприємства. Крім "Електроважмашу", це "Укрхімтрансаміак", Об'єднана гірничо-хімічна компанія (Титан) і "Укрбурштин". До всіх цих підприємств в нього "є питання".

  Наприклад, Абромавічус ніяк не може звільнити голову "Укрхімтрансаміаку" Віктора Бондика, який займає посаду з 2007 року і пережив 7 міністрів економіки. Той у відставку йти не збирається, натомість пішов у відпустку.

  Керівника Об'єднаної гірничо-хімічної компанії Руслана Журила Абромавічус також пару тижнів тому попросив писати заяву на звільнення.

  "Усі ці компанії пройшли десятки перевірок. Але цього разу перевірка в "Електроважмаші" буде індикатором, чи є політична воля побороти зло", - підсумував міністр.

  Зазначимо, "Електроважмаш" - стратегічне підприємство, яке займається розробкою та виробництвом гідрогенераторів, турбогенераторів для теплових і атомних електростанцій, електродвигунів для приводів прокатних станів, шахтних підйомників, водяних насосів зрошувальних каналів тощо.

  Теги : Айварас Абромавічус Електроважмаш укрхімтрансаміак
  Коментарі
  1000 символів лишилося
  ТОП МАТЕРІАЛІВ


   Архів