Трудовий колектив Житомирської кондитерської фабрики "ЖЛ" звернувся до Порошенка

  3 Лютого, 2016 15:23
  Працівники просять президента втрутитися в ситуацію, що склалася навколо їхнього підприємства.

  Трудовий колектив Житомирської кондитерської фабрики ТДВ "ЖЛ" звернувся з листом до Президента України Петра Порошенка з приводу ситуації на підприємстві.

  Про це повідомляє прес-служба ТДВ "ЖЛ".

  У листі йдеться про те, що внаслідок рейдерського захоплення підприємства корупціонерами двотисячний колектив залишився без роботи та без засобів до існування, працівники не можуть потрапити на територію фабрики, працювати та сплачувати податки.

  "Маємо щире сподівання, що Ви, як Гарант додержання Конституції України, прав, свобод людини і громадянина, почуєте нас та втрутитеся в ситуацію, щоб припинити жорстоке свавілля, що відбувається по відношенню до Житомирської кондитерської фабрики ТДВ "ЖЛ", і маємо велику надію на те, що підприємство знову запрацює, а до нас повернуться наші робочі місця та заробітна плата, і наші діти будуть одягнені та нагодовані", – наголошується у зверненні.

  Також вказуються імена головних ініціаторів рейдерської атаки, а саме, народного депутата Сергія Пашинського ("Народний фронт") та його бізнес-партнера Сергія Тищенка.

   

  Нагадаємо, бюджетоутворююче підприємство міста Житомира, кондитерська фабрика ТДВ "ЖЛ", зазнає рейдерських атак ще з листопада минулого року, що унеможливлює її роботу. На новорічні свята фабрику було заблоковано озброєними "тітушками".

  Теги : Порошенко сергій пашинський звернення сергій тищенко рейдерське захоплення «ЖЛ»
  ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ
  Коментарі
  1000 символів лишилося
  ТОП МАТЕРІАЛІВ


   Архів