Тристоронні консультації щодо зони вільної торгівлі пройдуть у вересні – Клімкін

  12 Серпня, 2015 16:20
  Консультації між Україною, ЄС та Росією заплановані на 7 вересня.
  Фото з відкритих джерел

  Міністр закордонних справ України Павло Клімкін підтвердив інформацію, що чергові консультації між Україною, ЄС та Росією стосовно зони вільної торгівлі відбудуться у вересні.

  Про це він сказав на спільній прес-конференції з міністром закордонних справ Білорусі Володимиром Макеєм.

  Клімкін розповів, що проінформував білоруського міністра про те, яким чином відбулися консультації разом з Європейською комісією та РФ щодо російських претензій начебто про можливість негативного впливу в реалізації Угоди про асоціацію між Україною і ЄС на російський бізнес. Наступні консультації мають відбутись у вересні на міністерському рівні, сказав міністр.

  "Ці консультації мають використовуватись не для надуманих звинувачень та махінацій із статистикою і інформацією, а для підходу, яким чином відбувається співпраця в різних форматах", - заявив Клімкін.

  Як повідомлялось, тристоронні консультації міністрів України, Росії і Європейського Союзу щодо виконання окремих положень Угоди про асоціацію в частині поглибленої та всеохоплюючої зони вільної торгівлі заплановані на 7 вересня. Про це повідомляв Генеральний директорат із питань торгівлі Європейської Комісії.

  Теги : Росія Павло Клімкін зона вільної торгівлі ЄС Україна Угода про асоціацію
  Коментарі
  1000 символів лишилося
  ТОП МАТЕРІАЛІВ


   Архів