Toshiba продала свій медичний бізнес Canon

  17 Березня, 2016 16:04
  Сума операції з купівлі медбізнесу Toshiba склала $5,9 млрд.

  Компанія Canon Inc купує у японської корпорації Toshiba Corp підрозділ Toshiba Medical Systems Corp з випуску медичного обладнання за $5,9 млрд.

  TMSC, яка випускає рентгенівське обладнання, апарати для УЗД, комп'ютерної та магнітно-резонансної томографії, стане дочірньою компанією Canon, а покупку підрозділу проведуть за власні і позикові кошти.

  Раніше Toshiba заявила, що її щорічні фінансові втрати будуть більшими, ніж передбачалося. Компанія опинилася в центрі скандалу, пов'язаного з тим, що вона завищувала дані щодо прибутків у звітності та списувала кошти з банківських рахунків протягом 6 років.

  Toshiba кілька разів переносила публікацію фінансового звіту за 2014-2015 фінансовий рік, який опублікували 7 вересня 2015 року. У ньому було зафіксовано чистий збиток $318 млн проти чистого прибутку в розмірі $505,7 млн роком раніше.

  Виручка Toshiba Medical Systems Corp за підсумками фінансового року, що завершився в березні 2015 року, склала близько $3,6 млрд, операційний прибуток – майже 24 млрд ієн.

  Теги : бізнес побутова техніка Toshiba Canon медична техніка
  ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ
  Коментарі
  1000 символів лишилося
  ТОП МАТЕРІАЛІВ


   Архів