Тарута намагається дискредитувати Гонтареву - НБУ

  14 Жовтня, 2016 14:37
  Нацбанк просить силовиків взятися за кривдника своєї керівниці.
  Сергій Тарута
  Сергій Тарута

  Національний банк просить СБУ, ГПУ та НАБУ відкрити кримінальні провадження у зв’язку з розповсюдженням провокаційних матеріалів з голослівними звинуваченнями на адресу Голови НБУ Валерії Гонтаревої.

  Про це інформує прес-служба НБУ.

  Йдеться про підбірку під назвою "Загроза економічній безпеці України", яку розповсюджував український бізнесмен Сергій Тарута перед початком зустрічі країн-членів МВФ та Світового банку у Вашингтоні, що проводилась з 6 по 10 жовтня.

  Зазначається, що частина інформації розповсюджувалась на сайтах сумнівних інтернет-видань та неодноразово спростовувалась як самим Нацбанком, так і Національним антикорупційним бюро.

  У деяких випадках було встановлено конкретних розповсюджувачів неправдивих відомостей, у зв'язку з чим НБУ звертався до суду за захистом своєї ділової репутації.

  "Метою осіб, які розповсюджували вищезазначені матеріали на зустрічі країн-членів МВФ та СБ, є цілеспрямовані намагання дискредитувати діяльність Голови НБУ", - йдеться у повідомленні.

  У Нацбанку наголошують, що мають інформацію, що провокаційні дії також плануються на засіданні Верховної Ради 18 жовтня.

  Теги : ГПУ СБУ нбу сергій тарута гонтарева НАБУ
  ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ
  Коментарі
  1000 символів лишилося
  ТОП МАТЕРІАЛІВ


   Архів