Тарифи на газ можуть бути переглянуті

  26 Травня, 2015 12:18
  Робоча група ВР припускає можливість зниження тарифів на газ.

  За результатами роботи, завершеної 25 травня, Робоча група Верховної Ради з розгляду питання обґрунтованості підвищення цін/тарифів на енергоносії та комунальні послуги зробила висновок щодо наявності передумов до зниження тарифів на газ.

  Про це йдеться у звіті, який опубліковано на офіційних сайтах кількох комітетів ВР, зокрема на сторінці Комітету з питань протидії та запобігання корупції.

  Питання, висвітлені у звіті, буде також розглянуто на засіданні Верховної Ради 5 червня на "годині запитань до Уряду".

  Члени Робочої групи дійшли висновку щодо необгрунтованості скорочення об`ємів власного видобутку газу, який використовується для потреб населення.

  На тлі зазначеного зменшення на 15% протягом 2013-2015 років виглядає нелогічним збільшення закупок імпортного газу вдвічі: з 1,606 млрд куб. м, закуплених у 2014 році, до 3,372 млрд куб м, які планується імпортувати у 2015-му.

  Також у звіті вказується на можливу недостовірність інформації стосовно показників формування тарифів, підкреслюється непрозорість та заполітизованість питання економічної обґрунтованості тарифів.

  Нагадаємо, робочу групу було створено 8 квітня 2015 року за дорученням Голови Верховної Ради України Володимира Гройсмана на базі Комітету з питань будівництва, містобудування і житлово-комунального господарства.

  Теги : газ Верховна Рада тарифи комунальні послуги
  ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ
  Коментарі
  1000 символів лишилося
  ТОП МАТЕРІАЛІВ


   Архів