Тариф на газ у 2016 році можуть знизити - Коболєв

  29 Жовтня, 2015 12:49
  Зростання цін для населення може продовжитись, але стабільна гривня та загальне падіння ціни на нафту знівелюють цей процес.

  Голова НАК "Нафтогаз України" Андрій Коболєв допускає можливість зниження максимального тарифу на газ для населення в 2016 році.

  Умовами для цього стануть збереження падіння світових цін на нафту та газ, а також стабільний курс гривні, казав він на брифінгу сьогодні.

  "Тобто ціна 7 188 грн є не повністю ринковою ціною, але вона за рахунок глобального падіння ціни на газ уже стала дуже близькою до ринкової. І ми очікуємо, якщо продовжиться тенденція падіння, то ця верхня планка в 7 188 грн буде переглянута в нижній бік", - сказав Коболєв.

  Але він нагадав, що в 2016 році зростання цін на газ для населення може продовжиться, але стримуючим чинником може послужити стабільність курсу гривні й падіння цін на світових ринках.

  При цьому він додав, що МВФ не буде проти зниження максимальної ціни на газ для населення, якщо це буде обгрунтовано реальними ринковими процесами.

  Нагадаємо, Коболєв також заявив, що з 2016 року Україна взагалі зможе обійтися без російського газу, обмежившись імпортом з Європи.

  Теги : газ ціна на газ Андрій Коболєв
  Коментарі
  1000 символів лишилося
  ТОП МАТЕРІАЛІВ


   Архів