Суд зняв арешт з нафти Курченка

  26 Жовтня, 2015 13:04
  Бо арештованих нафтопродуктів на території Одеського НПЗ вже нема.
  Фото з відкритих джерел
  Фото з відкритих джерел

  Печерський районний суд Києва зняв арешт з нафтопродуктів, що служили речовим доказом у кримінальному провадженні про нелегальне ввезення та продаж на території України нафтопродуктів підконтрольними бізнесмену Сергію Курченку фірмами.

  Це випливає з ухвали Печерського районного суду міста Києва від 22 жовтня 2015 року, яка оприлюднена в Єдиному державному реєстрі судових рішень.

  На думку слідчого судді Світлани Смик, нафтопродукти, що знаходилися на території Одеського нафтопереробного заводу, більше не підлягають арешту, оскільки на вказаній території вони відсутні.

  "...відпала потреба у подальшому арешті нафтопродуктів, на які ухвалою від 06.03.2014 року по кримінальному провадженні №120141600200000076 від 24.02.2014 року було накладено арешт, оскільки вказане в ухвалі майно, яке знаходилось на території заводу, на даній території відсутнє", – зазначається в ухвалі суду.

  Рішення винесене за поданням виконавчого директора ПАТ "Одеський НПЗ", який звернувся до слідчого судді з клопотанням про скасування арешту майна, оскільки, на думку заводу, арешт був здійснений необґрунтовано.

  Водночас, слідчий на судове засідання не з'явився та заперечення на подане клопотання не надав.

  Теги : кримінальне провадження нафта Курченко печерський суд
  ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ
  Коментарі
  1000 символів лишилося


  Архів