Суд "списав" колишньому в. о. заступника голови АП 18 млн грн боргу перед "Ощадбанком"

  5 Червня, 2018 10:32
  Сенченко добився відміни повернення 18-мільйонного кредиту держбанку.

  Апеляційний суд Києва скасував стягнення з екс-нардепа від "Батьківщини", екс-в.о. заступника голови Адміністрації арезидента Андрія Сенченка заборгованості в сумі 18 млн гривень за кредитним договором з "Ощадбанком".

  Про це, посилаючись на матеріали суду, повідомляють Українські Новини.

  "Апеляційний суд став на бік Сенченка і скасував рішення, прийняте в липні 2015 року, про стягнення з нього 18 млн гривень за кредитним договором з "Ощадбанком" – банк запевняв, що Сенченко порушив свої зобов'язання щодо термінів повернення кредиту та сплати відсотків за його користування, в результаті чого станом на 14 січня 2015 роки виникла заборгованість", – йдеться в повідомленні.

  Разом з тим, зауважується: позиція Сенченка полягала в запевнянні у погашенні заборгованості у встановленому порядку – "Він пояснив, що в грудні 2007 року, з метою забезпечення належного виконання умов договору про відкриття кредитної лінії, з "Ощадбанком" був укладений договір іпотеки, за умовами якого в іпотеку було передано будівлю (нежитлове приміщення (офіс) в Криму. Ця будівля після окупації Криму в квітні 2014 року була націоналізована російською владою".

  "Суд постановив, що подальше невиконання Сенченком кредитних зобов'язань зумовлене виключно тимчасовою окупацією території Автономної Республіки Крим", – резюмувало видання.

  Нагадаємо, народний депутат Віктор Чумак заявив, що Верховна Рада не може виступити проти незаконних дій президента Петра Порошенка, оскільки зараз є олігархічним органом.

  Теги : Адміністрація Президента Батьківщина Ощадбанк андрій сенченко
  ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ
  Коментарі
  1000 символів лишилося


  Архів