Суд ігнорує прохання САП заборонити фірмам Злочевського видобувати газ

  4 Сiчня, 2017 18:26
  Компанії екс-міністра й надалі користуватися надрами країни, адже суд вважає, що позови надійшли несвоєчасно.

  Окружний адмінсуд Києва залишив без розгляду позови Спецпрокуратури про визнання недійсними 5 спецдозволів на видобуток природного газу компаній екс-глави Мінекології Миколи Злочевського.

  Про це йдеться у визначеннях суду від 27 і 28 грудня 2016 року, пишуть "Українські Новини".

  Зазначається, що суд залишив позови без розгляду через порушення САП термінів позовної давності, оскільки прокуратура просила визнати недійсними спецдозволи, видані 6 років тому.

  Йдеться про спецдозвіл ТОВ "Парі" на користування: Пилипівським родовищем в Івано-Франківській області, Шереметьєвським в Чернівецькій області і Никловицьким у Львівській області.

  Крім того, прокуратура оскаржувала спецдозволи ТОВ "Надрагаз" на користування: Гуцулівським родовищем в Івано-Франківській області та ПрАТ "Техноресурс" на видобуток на Володимирському родовищі в Сумській області.

  Всі ці 5 спецдозволів були видані терміном на 20 років.

  У Спецпрокуратурі підставою для скасування ліцензій називали, зокрема, відсутність їх узгодження з боку місцевих обласних рад.

  Раніше САП в рамках розгляду вищезазначених адмінпозовів намагалася призупинити дії спецдозволів як захід забезпечення, але суд відмовив і в цьому.

  Як відомо, Національне антикорупційне бюро розслідує можливі зловживання посадовцями Мінекології під час видачі в період з 2010 по 2015 рік спецдозволів на користування надрами низці компаній. Зокрема, "Надрагаз", ТОВ "Парі" і ПрАТ "Техноресурс".

  Теги : газ суд спеціалізована антикорупційна прокуратура микола злочевський Держгеонадра
  ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ
  Коментарі
  1000 символів лишилося
  ТОП МАТЕРІАЛІВ


   Архів