Суд арештував рахунки "Укргазвидобування"

    3 Червня, 2016 15:35
    Арешт накладено на видаткову частину рахунків у "Банку інвестицій та заощаджень".

    Печерський райсуд Києва задовольнив клопотання Генпрокуратури України щодо накладення арешту на рахунки ПАТ "Укргазвидобування", відкриті у "Банку інвестицій та заощаджень".

    Про це йдеться в ухвалі суду від 30 травня 2016 року, яку оприлюднено в Єдиному державному реєстрі судових рішень України.

    Як зазначається, арештовано тільки видаткову частину коштів "Укргазвидобування", крім тих, що призначаються на сплату податків і заробітної плати. Їх точна сума не вказується.

    Відповідних заходів вжито у зв’язку з розкраданням у 2010-2014 роках посадовцями "Укргазвидобування" коштів шляхом продажу газу за заниженими цінами компаніями, що працюють за договорами про спільну діяльність.

    Також слідчі ГПУ підозрюють керівництво компанії у продажу природного газу за заниженою ціною підприємствам, що мають ознаки фіктивності.

    Нагадаємо, 11 травня в центральному офісі держкомпанії пройшли обшуки, в ході яких були вилучено документи. 26 травня силовики обшукали вже об’єкти полтавської філії "Укргазвидобування".

    Теги: арешт рахунки Укргазвидобування
    ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ
    Коментарі
    1000 символів лишилося
    ТОП МАТЕРІАЛІВ


      Архів