Статків Ахметова вистачило б на 36 днів функціонування України – ЗМІ

  12 Лютого, 2018 16:44
  За підрахунками Bloomberg, грошей Ахметова вистачить на 36 днів функціонування країни.

  Грошей бізнесмена Ріната Ахметова, статки якого оцінюються в 4,7 млрд доларів, вистачило б на 36 днів функціонування державного апарату в Україні.

  Журналісти Bloomberg провели експеримент з 49 країнами, у результаті якого дізналися, скільки може профункціонувати їхній держапарат, якщо його утримання візьме на себе найбагатша людина в країні.

  Для проведення експерименту журналісти порівняли статки найбагатших людей у світі з щоденними витратами на функціонування держустанов. Дослідження полягало у наступному: якщо, гіпотетично, уряд повністю втратив кошти, призначені для функціонування держави, то наскільки довго він зміг би функціонувати на статки найбагатшої людини в країні.

  Для розрахунків було взято індекс мільярдерів Bloomberg та оцінки держбюджету Міжнародним валютним фондом.Згідно з результатами дослідження, утримання держапарату найдорожче обходиться Польщі, Японії, США та Китаю. Наприклад, засновник компанії Alibaba group Джек Ма зміг би утримувати своїми статками функціонування Китаю протягом 4 днів. 

  Нагадаємо, компанія Ріната Ахметова "ММДС-Україна" отримає 500 млн гривень за продаж мобільним операторам низьколіквідних радіочастот для 4G.Продаж на торгах радіочастоти для запуску мобільного зв'язку четвертого покоління відбудеться 31 січня.

  Теги : Рінат Ахметов Bloomberg
  ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ
  Коментарі
  1000 символів лишилося
  ТОП МАТЕРІАЛІВ


   Архів