Стартову ціну ОПЗ знизили більш ніж удвічі

  19 Жовтня, 2016 14:45
  Держпакет акцій оцінено в 200 млн доларів.

  Уряд на засіданні затвердив стартову ціну держпакету акцій Одеського припортового заводу у розмірі 5,16 млрд гривень (близько 200 млн дол).

  З такою пропозицією виступив Фонд державного майна, передає кореспондент UA1.

  За словами глави ФДМ Ігоря Білоуса, умови конкурсу з приватизації державного пакета акцій ОПЗ залишилися майже без змін, порівняно з попереднім конкурсом.

  Окрім зниження стартової ціни держпакету акцій, також встановлено зобов'язання переможця оплатити заборгованість заводу за газ, який зараз поставляється заводу НАК "Нафтогаз України" за рішенням уряду.

  Глава ФДМ раніше пропонував для повторного конкурсу встановити стартову ціну на рівні близько 150 млн дол, вважаючи, що в результаті зростання конкуренції після зниження стартової ціни завод може бути проданий дорожче, ніж за 300-400 млн дол.

  На перший конкурс, який повинен був відбутися в липні, ОПЗ виставлявся за 500 млн дол, проте жоден інвестор не захотів купувати завод за такою ціною. Покупців також відлякали борги ОПЗ перед Group DF і іншими кредиторами, суди з компанією "Нортіма", обмеження на репатріацію дивідендів, відсутність податкових пільг і преференцій для інвестора.

  Теги : приватизація ОПЗ
  ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ
  Коментарі
  1000 символів лишилося
  ТОП МАТЕРІАЛІВ


   Архів