Стала відома загальна сума боргу "Укрзалізниці"

  19 Травня, 2015 15:55
  Проводити приватизацію активів для виплати боргів не планується.

  Загальний борг "Укрзалізниці" становить близько 37 млрд грн, повідомив в.о. гендиректора компанії Максим Бланк, передає "РБК-Україна".

  Із цієї суми під реструктуризацію потрапляє приблизно 32 млрд грн. Реструктуризувати можна близько 22 млрд грн внутрішнього боргу і 10 млрд грн зовнішнього боргу.

  Проводити приватизацію будь-яких активів для виплати боргів не планується.

  Зараз йде оцінка майна "Укрзалізниці", яку веде Deloitte. Планується створення акціонерного товаристваВнутрішні процедури оцінки мають бути завершені до кінця травня. "Але відповідні висновки ми зможемо опублікувати не раніше, ніж після узгодження з Фондом держмайна", - додав Бланк.

  Він також повідомив, що на даний час російські банки надали "Укрзалізниці" близько 35% загального обсягу кредитів. Але найбільшим кредитним ресурсом є єврооблігації на 500 млн євро, видані у 2012 році.

  "Але на даний момент ще не визначені власники цих єврооблігацій. Йде процес ідентифікації", - зазначив Бланк.

  Говорячи про оголошений нещодавно технічний дефолт "Укрзалізниці", в.о. гендиректора зазначив, що такий крок був зроблений після порад з компанією "Лазар", яка є радником "Укрзалізниці" з питань реструктуризації зовнішнього боргу.

  Теги : укрзалізниця дефолт максим бланк
  Коментарі
  1000 символів лишилося
  ТОП МАТЕРІАЛІВ


   Архів