Спеціалісти розповіли, чому зростають комунальні тарифи

  5 Жовтня, 2015 17:34
  Причиною цьому є монополія, вважають економісти.

  Сім з половиною мільйонів українців живуть за межею бідності. Проте, це аж ніяк не турбує можновладців. Про це говорили на прес-конференції щодо зростання з 1 жовтня тарифів на комунальні послуги, передає кореспондент UA1.

  За словами спеціалістів, в Україні на кожен вид комунальних послуг діє монополія, тому можновладці за своїм бажанням контролюють процес надання послуг та їхню вартість.

  Водночас, українці мають віддавати за "комуналку" 57% із загального доходу, коли в Європі цей показник не перевищує 10-15%. Субсидії ж, якими так хвалиться прем’єр, не вирішують цю проблему.

  "Система субсидій не буде повністю компенсувати втрати від цього підвищення. Ми вже проаналізували, що в середньому родина отримує десь від 200 до 300 грн субсидію. Зрозуміло, що вона не компенсує того підвищення, яке відбудеться" – розповів народний депутат XI, XII скликань Андрій Павловський.

  Спеціалісти все ж запевняють: вихід є. Це демонополізація, зміна політичної еліти та вхід України до ЄС, що означає жити за європейською системою надання комунальних послуг.  

  Теги : тарифи монополія комунальні послуги
  Коментарі
  1000 символів лишилося
  ТОП МАТЕРІАЛІВ


   Архів