"Смарт-Холдинг" і Fozzy Group вирішили відродити "Амстор"

  23 Липня, 2015 12:54
  Магазини запрацюють вже в серпні.

  "Смарт-Холдинг" і Fozzy Group домовилися про спільний розвиток торгової мережі "Амстор", яка припинила свою роботу наприкінці 2014 року.

  Про це повідомили в прес-службі "Смарт-Холдингу".

  З серпня мають запрацювати магазини, які знаходяться поза зоною АТО. Магазини будуть працювати під брендом "Сільпо". Торгові центри "Амстор" збережуть свою назву.

  Вже підписаний меморандум про умови та параметри співпраці, а також генеральна угода, в рамках якого укладаються договори оренди по кожному магазину. Подробиці угоди не розкриваються. Планується максимально зберегти трудові колективи магазинів "Амстору".

  "Смарт-Холдинг" визначає, що інвестував в перезапуск магазинів понад 150 млн грн.

  Нагадаємо, що група компаній "Амстор" створена в 2003 р. У 2009 році власником "Амстору" став "Смарт-Холдинг" (70% пайової участі в групі). На початок 2014 року торгова мережа об'єднувала 38 магазинів (більше 10 тис. співробітників) в шести регіонах Східної, Центральної та Південної України.

  У даний момент 18 магазинів знаходяться в зоні АТО.

  В кінці 2014 року "Смарт-Холдинг" викрив міноритарія і керуючого групою компаній "Амстор" Володимира Вагоровського у протиправних діях, виведенні грошових коштів з підприємств групи на сторонні компанії з метою особистого збагачення, та намаганні привласнити бізнес. Вагоровський був усунений від керівництва, було змінено склад керівників.

  Теги : амстор вагоровский
  Коментарі
  1000 символів лишилося
  ТОП МАТЕРІАЛІВ


   Архів