Словенська авіакомпанія передумала літати до Києва

  7 Листопада, 2018 18:14
  Між Києвом і Любляною більше не буде прямого авіасполучення.

  Словенська авіакомпанія Adria Airways прийняла рішення припинити польоти до столиці України, Польщі та Румунії. В авіакомпанії відзначили, що, беручи до уваги наявні можливості і обставини, вони вирішили не продовжувати польоти за напрямками Бухарест, Київ і Варшава, повідомляє EX-YU Aviation News.

  "Наша довгострокова мета - зростання, але ми хочемо зберегти стійкість і стабільність, а наші послуги зробити надійними і безпечними", - розповіли в авіакомпанії.

  Польоти між Києвом і Любляною були відкриті минулої зими, а ще недавно всі три напрями активно рекламувалися перевізником. Зараз вся інформація про авіарейси на сайті і в соціальних мережах компанії видалена.

  Цього літа Adria Airways виконувала рейси до Києва і Варшави три рази в тиждень, в Бухарест - два рази. У результаті скасування рейсів між Любляною і Києвом більше не буде прямого авіасполучення.

  Як відомо, JCB - найбільша платіжна система Японії і одна з п'яти найбільших платіжних систем світу за обсягом випущених платіжних карток та обсягом операцій з оплати товарів і послуг - зацікавлена у виході на український ринок.

  Теги : Київ авіакомпанія Adria Airways
  ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ
  Коментарі
  1000 символів лишилося
  ТОП МАТЕРІАЛІВ


   Архів