Система електронних держзакупівель повністю запрацює у 2016 році

  30 Липня, 2015 13:36
  Така система не вирішить усіх проблем, однак надасть прозорості всьому процесу, вважає заступник глави АП.

  У Міністерстві економіки сподіваються, що система електронних державних закупівель повністю запрацює до кінця 2016 року. Про це журналістам розповів заступник міністра економіки Максим Нефьодов, передає кореспондент UA1.

  "В системі тендер буде написано, як заявка один, два, три, чотири. Ви не знатимете, хто подав ці заявки. Ніяким чином не можете вплинути на те, кому система віддає перевагу. Розкривається лише заявка переможець", - розповів він про електронну систему.

  Нефьодов зазначив, що в Інтернеті буде викладена тендерна документація. "Поряд з цим тендером буде кнопка "відправити скаргу", - сказав він.

  Заступник глави Адміністрації президента Дмитро Шимків додав, що "система електронних закупівель не вирішує всіх проблем. Головне, що така система дає прозорість і публічність всього процесу". До того ж, за його словами, жодна система і законодавство не захищені від змови на ринку між постачальниками.

  Зазначимо, що чиновники висловили сподівання, що законопроект про електронні закупівлі Верховна Рада ухвалить до кінця поточного року.

  Теги : мінекономіки електронні закупівлі
  Коментарі
  1000 символів лишилося
  ТОП МАТЕРІАЛІВ


   Архів