Siemens хоче виробляти локомотиви і трамваї в Україні

  24 Жовтня, 2015 16:24
  Німеччина готова розглянути питання збільшення обсягів допомоги Україні.
  Фото з відкритих джерел
  Фото з відкритих джерел

  Провідна технологічна компанія світу Siemens зацікавлена у виході на український ринок у сфері виробництва локомотивів і трамваїв.

  повідомив міністр інфраструктури України Андрій Пивоварський на своїй сторінці в Facebook.

  "Успішна зустріч відбулася з керівництвом Siemens. Компанія зацікавлена в заходженні на український ринок у сфері виробництва локомотивів і трамваїв. Продовжуємо переговори щодо формату співпраці на рівні керівництва та експертів", - написав міністр, повідомляючи про результати поїздки до Берліна.

  Пивоварський також повідомив, що Німеччина готова розглянути питання збільшення обсягів допомоги Україні. Зокрема, в ході зустрічі з представниками німецького міністерства економіки порушувалося питання кредиту від державного банку Німеччини KfW на відновлення інфраструктури Донбасу.

  Крім того, Мінінфраструктури України і Міністерство транспорту Німеччини домовилися про спільну роботу в сферах залізниці та будівництва автодоріг, а також про подальший обмін досвідом.

  Нагадаємо, раніше керівництво української "дочки" Siemens повідомляло, що компанія не зацікавлена у створенні в Україні спільного виробництва залізничного рухомого складу, а має намір здійснювати постачання компонентів до виробництва.

  Теги : трамваї siemens
  ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ
  Коментарі
  1000 символів лишилося
  ТОП МАТЕРІАЛІВ


   Архів