Швейцарія виділить Україні до 2018 року 100 млн дол. допомоги

  7 Травня, 2015 16:22
  Допомогу Україні в технічній, фінансовій і гуманітарній сфері Швейцарія надавала й раніше. Цього разу кошти виділять для технічної сфери.

  Швейцарія має намір виділити 100 млн дол. грантової допомоги Україні в 2015-2018 роках.

  Про це повідомив посол Швейцарії в Україні Крістіан Шененбергер у ході підписання меморандуму про взаєморозуміння між держсекретаріатом із економічних питань Швейцарії, Міністерством регіонального розвитку, будівництва й житлово-комунального господарства України, Житомирською міською радою та КП "Житомиртеплокомуненерго".

  Він зазначив, що Швейцарія надавала допомогу Україні в технічній, фінансовій і гуманітарній сфері. На 2015-2018 роки Швейцарія вирішила подвоїти свою допомогу саме в технічній сфері, яка становитиме близько 100 млн дол.

  Пріоритетними для співпраці напрямами є стабільне використання енергоресурсів і розвиток міст, місцеве самоврядування, будівництво, охорона здоров’я, стабільний економічний розвиток та питання поліпшення якості води на Донбасі.

  Директор Швейцарського бюро співпраці Гуїдо Бельтрані, який був присутній на церемонії, повідомив, що загальний бюджет проекту з енергоефективності Житомира становить близько 20 млн дол., з яких 16 млн дол. надає Швейцарія.

  Теги : фінансова допомога швейцарія
  Коментарі
  1000 символів лишилося
  ТОП МАТЕРІАЛІВ


   Архів