Швеція пропонує Україні 100-мільйонний кредит - посол

  29 Грудня, 2015 10:05
  За словами посла Швеції в Україні, вітчизняний бізнес-потенціал – дуже високий і шведські компанії дуже зацікавлені співпрацювати в цьому напрямку.

  Швеція запропонувала Україні кредит на суму 100 мільйонів доларів. 

  Про це повідомив надзвичайний і повноважний посол Швеції в Україні Андреас фон Бекерат.

  "Ми надали гуманітарну підтримку в розмірі 10 мільйонів євро протягом останніх двох років. Ми запропонували кредит українській владі у розмірі 100 мільйонів доларів. Такі жести від Швеції показують нашу сильну прихильність та всебічну підтримку України", - йдеться в заяві.

  За словами фон Бекерата, йдеться не лише про допомогу в розвитку держави і демократії, але і про підтримку бізнес-відносин з Україною, адже  "потенціал дуже високий, і шведські компанії мають сильний інтерес досліджувати цей потенціал".

  Разом з тим, посол назвав боротьбу з корупцією в Україні "найбільшим розчаруванням".

  "Ми повинні бути чесними і визнати, що боротьба з корупцією за останні два роки - це найбільше розчарування в сфері реформ в Україні. Більшість шведських компаній не помітили суттєвих змін в проблемі корупції", - наголосив дипломат.

  Водночас він підкреслив успіхи в реформі енергетичної сфери та закликав Київ "створити таку систему правосуддя, в яку будуть вірити самі українці".

  НагадаємоУкраїна залучила у Європейського інвестиційного банку кредит на суму 400 млн євро в рамках програми "Основний кредит для аграрної галузі – Україна".

  Теги : кредит реформи посольство Україна швеція посол
  Коментарі
  1000 символів лишилося
  ТОП МАТЕРІАЛІВ


   Архів