Саудівська Аравія хоче побудувати завод для випуску українських Ан-132

  7 Травня, 2015 13:35
  У планах Саудівської Аравії будівництво заводу, на якому при співпраці з Україною будуть виготовляти військово-транспортні літаки Ан-132.
  АН-32
  Відкриті джерела
  АН-32

  Принц Саудівської Аравії заявив, що завдяки співпраці з Україною їхня держава зможе розраховувати на виготовлення понад 150 модернізованих Ан-32 на новому заводі, повідомило military-informant.com.

  Відзначимо, що офіційні представники влади арабської держави були присутні під час підписання угоди про співпрацю між компаніями Taqnia Aeronautics і ДП "Антонов". Компанії підписали угоду про розробку і виробництво Ан-132 в Саудівській Аравії.

  В угоді йдеться про модернізацію українського легкого транспортного літака Ан-32 в Науково-технологічному центрі Саудівської Аравії та на ДП "Антонов". Після доопрацювання у літака збільшиться вантажопідйомність, дальність польоту і злітні параметри. Також на український літак анонсована комплектація нового американського обладнання.

  Зазначимо, що після модернізації на підприємствах Саудівської Аравії "антонівський" транспортник буде називатися Ан-132.

  Теги : Саудівська Аравія співпраця ДП Антонов
  ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ
  Коментарі
  1000 символів лишилося
  ТОП МАТЕРІАЛІВ


   Архів