Саакашвілі реформує митниці на Одещині за грузинським зразком

  26 Червня, 2015 08:56
  Саакашвілі хоче якнайшвидше впровадити систему митного оформлення за європейською моделлю, яка свого часу була впроваджена в Грузії.
  Фото з відкритих джерел

  Новий очільник Одещини Михайло Саакашвілі розповів, що хоче реформувати митниці у регіоні за грузинським зразком.

  Його слова процитував журналіст Юрій Бутусов у соцмережі Facebook.

  Так, Саакашвілі зазначив, що його експеримент з реформування митної служби в Одеській області підтримують і прем’єр Яценюк, і президент Порошенко. Власне, він пропонує внести зміни до нормативної бази, щоб впровадити систему митного оформлення за європейською моделлю, яка свого часу була впроваджена в Грузії. Це означає спрощення проходження всіх митних процедур, реальне впровадження електронного документообігу, заміна корумпованого керівного складу та проведення кадрових конкурсів.

  Саакашвілі наголосив на останньому пункті, бо дуже важливо докорінно змінити підходи до кадрів. Кадрові конкурси будуть проведені за участю громадськості та під контролем облдержадміністрації. До того ж, до роботи вже приступила авторитетна громадська кадрова комісія.

  Також він заявив, що експеримент на митниці необхідно запровадити протягом півтора-двох місяців. "У нас немає часу на розкачку" – сказав Саакашвілі. За його словами, кордон зараз прозорий, через що на збільшення податкових надходжень годі сподіватись.

  "Кордон має бути під контролем і в західних областях, і в зоні АТО. Системна контрабанда повинна бути ліквідована. Ми в Одеській області повинні створити зразкову модель для подальших українських реформ у держсекторі" – наголосив Саакашвілі.

  Теги : Саакашвілі реформа одеська область митниці
  Коментарі
  1000 символів лишилося
  ТОП МАТЕРІАЛІВ


   Архів