Саакашвілі обіцяє реформи одеської митниці уже в найближчі дні

  14 Жовтня, 2015 09:48
  Він анонсував призначення його заступниці Марушевської начальником одеської митниці.
  Фото з відкритих джерел

  Голова Одеської обласної держадміністрації Міхеїл Саакашвілі говорить про отримання контролю над одеською митницею та обіцяє проведення реформи вже у найближчі дні.

  Цитував очільника Одещини журналіст Юрій Бутусов у Facebook.

  Так, Саакашвілі заявив, що за домовленістю з главою ДФС Насіровим 16 жовтня буде призначений новий начальник одеської митниці – запропонований ним кандидат і його заступник Юлія Марушевська. Їй допомагатимуть грузинські радники, які реформували митниці в Грузії.

  За словами Саакашвілі, одеська митниця не буде застосовувати норми постанови Кабміну №724 ("Про використання у системі управління ризиками орієнтовних показників митної вартості товарів"), бо це корупція. Для всіх чесних імпортерів має діяти виключно перший метод розмитнення - за контрактною вартістю вантажу.

  Міхеїл Саакашвілі зазначив, що одеський митник не матиме права диктувати ціни, а тим більше повноважень затримувати переміщення товару.

  Він також розповів, що після призначення Марушевської одразу відбуватиметься підготовка кадрового конкурсу на митниці, щоб набрати нових людей на новій основі. Також він сподівається на підтримку західних партнерів у додатковому матеріальному забезпеченні нових митників, щоб люди отримували гідну зарплату.

  Нагадаємо, 25-річна активістка Євромайдану Юлія Марушевська офіційно стала заступником Одеського губернатора Міхеїла Саакашвілі 10 липня

  Теги : реформи Саакашвілі Юлія Марушевська одеська митниця
  ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ
  Коментарі
  1000 символів лишилося
  ТОП МАТЕРІАЛІВ


   Архів