Саакашвілі невдоволений позицією уряду щодо митниці

  31 Серпня, 2015 11:36
  Контрабандні товари зараз розмитнюють у Києві та Дніпропетровську, щоб знов привезти до Одеси.

  Очільник Одеської ОДА Міхеїл Саакашвілі вважає, що уряд імітує боротьбу з корупцією, а повноваження його як губернатора спеціально обмежили.

  Корумповані урядовці продовжують розподіляти грошові потоки, заявив він в ефірі телеканалу “112 Україна”.

  “Я сьогодні був на засіданні уряду і був вражений. Ми обговорюємо якісь рейтинги регіонів. У когось рейтинг 32%, у когось 28%. Які рейтинги? Які регіони? Конкретна проблема, конкретна афера. Вони сидять на потоках, вони ділять ці потоки",- сказав він.

  За словами Саакашвілі, коли корупціонери зрозуміли, що він хоче щось змінити в регіоні, потоки контрабандних товарів пішли через Київ та Дніпропетровськ.

  "Машини зараз заїжджають, у мене всі цифри і факти. Машини привозять до Києва, розмитнюють і знову везуть до Одеси. На 7 км більша частина розмитнення зараз йде через Київ і Дніпропетровськ і повертається до Одеси. Тобто, однією рукою вони мене там призначили, з іншого боку забрали у мене повноваження. Однією рукою вони дали мені гроші, іншою – забрали ці гроші. Ми що в наперстки граємо? Ми з чим граємо? Це ж не проти Саакашвілі інтриги. Це інтриги проти українського народу. Проти його безпеки, проти його майбутнього! Це гра з вогнем! Особливо в українській Бессарабії", – обурюється Саакашвілі.

  Щодо позиції голови уряду Арсенія Яценюка, то Саакашвілі заявив наступне: "Ми поговорили … Він підтримує, але проблеми на митниці. Він сказав, що нехай ті, хто керує митницею, нехай про це і говорять".

  Теги : контрабанда Саакашвілі
  Коментарі
  1000 символів лишилося
  ТОП МАТЕРІАЛІВ


   Архів