Розкрита структура корпорації АТБ: під підозрою одіозний олігарх

  13 Травня, 2015 13:56
  Костянтин Малофєєв, який фінансував сепаратизм в Україні, може бути одним з непублічних власників відомої мережі.

  Корпорацією "АТБ" володіє мережа офшорних компаній, пише "Главком" у своєму розслідуванні та наводить повну структуру власності корпорації.

  Мережа супермаркетів "АТБ" - найбільша в Україні. Фізичні особи володіють тільки незначними частками 16 головних підприємств корпорації. Ключові власники знаходяться на Кіпрі та Британських Віргінських островах.

  До корпорації входять: ТОВ "АТБ-Маркет", ТОВ "Кондитерська фабрика "Квітень", ТОВ "СК "Восход", ТОВ "М'ясна фабрика" Фаворит плюс", ТОВ"АТБ-Інвест", ТОВ"АТБ-Торгстрой", ТОВ "Ріал Істейт", ТОВ "ТД "Фаворит", ТОВ "Рітейл-Девелопмент", ТОВ "Фірма" Еліна ", ТОВ "Істрейт".

  Також в структурі "АТБ" - 4 кримських компанії: ПП "Керчмаг", ПП" Ессо-Крим", ТОВ "В-Траст" , ТОВ "Інвестиційна будівельна компанія".

  Щодо фізичних осіб, то серед засновників головних підприємств числяться фізособи Євген Єрмаков, Віктор Карачун, Геннадій Буткевич. В одному з кримських підприємств співзасновниками є Сергій Ананьєв і Віталій Бібік.

  Вирішальною часткою статутного капіталу володіють офшори, наприклад, Тагіш Ентерпрайзис Лімітед (Кіпр), Олберг Лімітед (Кіпр), Вег Холдінгс Лімітед (Кіпр), Велс Холдінгз Лімітед та Ріаніс Холдінгс Лімітед (Британські Віргінські острови).

  У пояснювальній записці до законопроекту № 2689 про націоналізацію "АТБ" говориться, з посиланням на дані спецслужб, що у структурі власності присутня частка російського олігарха Костянтина Малофєєва - відомого фінансиста сепаратизму в Україні.

  У запросі деяких нардепів до правоохоронних органів, а також до Мінфіну та Фіскальної служби зазначається, що АТБ може бути причетна до ухилення від сплати податків на 2,455 млрд грн з використанням низки компаній-"прокладок".

  Серед таких сумнівних компаній - ТОВ "Київ Контракт", ПП "Мікс-Арт", ТОВ "ПІКАССОФТ", ТОВ "Юта Енерджі Груп", ТОВ "АС Білдерн Компані", ТОВ "Олімпік-Н", ТОВ "Меркюрі ЛДТ", говориться у публікації.

  Теги : офшор АТБ костянтин малофєєв генадій буткевич
  Коментарі
  1000 символів лишилося
  ТОП МАТЕРІАЛІВ


   Архів