Росія погодилась, що вільну торгівлю України з ЄС не відкладатимуть

  18 Травня, 2015 18:54
  Переговори йдуть по конкретних питаннях, які непокоять Москву.

  Росія вже не заперечує проти повній імплементації Угоди про зону вільної торгівлі (ЗВТ) між Україною та ЄС з 1 січня 2016 року.

  Про це повідомив глав МЗС України Павло Клімкін у Брюсселі після консультацій між Україною, Росією та ЄС щодо імплементації угоди, передає УНІАН.

  Росія зрозуміла, що до тексту угоди не будуть вноситись зміни, та не буде переноситись час її імплементації.

  Найближчим часом пройдуть консультації щодо митного адміністрування, технічних бар'єрів у торгівлі і санітарних та фітосанітарних заходів. Ці питання непокоять Росію.

  Консультації пройдуть у тристоронньому форматі, після чого буде ще одна зустріч на рівні керівників міністерств.

  Голова Міністерства економічного розвитку Росії Олексій Улюкаєв, який брав участь в переговорах від російської сторони, заявив, що РФ й не ставила питання про подальше відтермінування імплементації ЗСТ, передає ТАСС.

  Нагадаємо, 5 травня стала відома позиція Євросоюзу: там наполягали на набутті чинності угоди про вільну торгівлю з Україною з 1 січня 2016 року, незважаючи на вимогу Росії відкласти цей термін ще на деякий час.

  У вересні 2014 року Росія, Україна і Євросоюз домовилися про відтермінування набрання чинності до 31 грудня 2015 року не менш 27 пунктів економічної частини угоди про асоціацію України і ЄС, проти яких виступили в Москві.

  Теги : Павло Клімкін зона вільної торгівлі вільна торгівля
  Коментарі
  1000 символів лишилося
  ТОП МАТЕРІАЛІВ


   Архів