Російський газ стане на 20-50 доларів дешевше – Нафтогаз

  9 Лютого, 2018 17:05
  Рішення Стокгольмського арбітражу знизило ціну російського газу на 20-50 доларів за тис. кубометрів у порівнянні зі старою ціною.

  Компанія "Нафтогаз" купуватиме російський газ дешевше на 20-50 доларів за тис. кубометрів завдяки рішенню Стокгольмського арбітражу у порівнянні зі старою формульною ціною. Про це заявив головний комерційний директор "Нафтогазу" Юрій Вітренко в ефірі одного з телеканалів.

  За його словами, ціна за зміненим контрактом буде істотно нижчою за ціну за старою формулою. Він зазначив, що ціна газу з Росії буде коливатися в залежності від сезону. 

  "Наприклад, у другому кварталі різниця буде досягати 50 доларів. Тому що в теплу пору року ринкові ціни на газ падають. Раніше формула була прив'язана до нафтопродуктів і не відображала ринкові тенденції в Європі", – зазначив директор "Нафтогазу".

  Вітренко додав, що наразі вартість російського газу для "Нафтогазу", з урахуванням рішення Стокгольмського арбітражу, на $20-30 нижче вартості "блакитного палива", що закуповується на ринку Німеччини. До такого результату вдалося прийти за рахунок виключення транспортної складової доставки газу в Україну.

  Нагадаємо, компанія "Нафтогаз" може почати закупівлі природного газу у компанії "Газпром" вже в березні.

  Теги : Нафтогаз стокгольмський арбітраж російський газ юрій вітренко
  Коментарі
  1000 символів лишилося
  ТОП МАТЕРІАЛІВ


   Архів