Російський банк подав позов до України на "сотні мільйонів рублів"

  21 Червня, 2019 12:15
  Причиною цього кроку стали санкції України проти української "дочки" ВЄБу - ПАТ "Промінвестбанк".

  Один із найбільших російських державних банків Внєшекономбанк (ВЄБ) звернувся з позовом в Арбітражний інститут Торгової палати Стокгольма проти України.

  Про це повідомляє DW з посиланням на російську кредитно-фінансову установу.

  Причиною цього кроку стали санкції України проти української "дочки" ВЄБу - ПАТ "Промінвестбанк".

  Керівництво банку заявляє, що санкції проти їхнього українського дочірнього підприємства є порушенням України положень міжурядової угоди про заохочення і взаємний захист інвестицій з Росією, укладеної 1998 року.

  "За останні кілька років українська влада порушила всі гарантії, які сама ж надала в інвестиційній угоді", – заявив представник російської банківської держкорпорації Ігор Краснов.

  Тож ВЕБ вимагає компенсації втрат, завданих санкціями "Промінвестбанку". Свої інвестиції в розвиток української "дочки" росіяни оцінюють у 2,7 мільярда доларів США. 

  Краснов зазначив, що останні п'ять років Україна демонстративно порушує свої забов'язання і систематично дисримінує російских інвесторів. Він додав, що політика української влади була спрямована на руйнування бізнесу російських банків, зокрема - ПАТ "Промінвестбанк".

  Російська корпорація вимагає від України компенсації збитків. Йдеться про "сотні мільйонів рублів", але точну суму в Росії поки не назвали.

  Нагадаємо, російський Сбербанк відсудив кондитерську фабрику АВК за борги.

   Теги : Росія банк суд Україна
   ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ
   Коментарі
   1000 символів лишилося


   Архів