Російський авіазавод позивається проти ДП "Антонов"

  14 Сiчня, 2016 16:25
  2,3 млн доларів вимагає "Авіакор - Авіаційний завод" від ДП "Антонов".
  Фото: відкриті джерела

  Самарський "Авіакор - Авіаційний завод" позивається проти ДП "Антонов", вимагаючи від нього 2,3 млн доларів збитків.

  Повідомляють в Арбітражному суді Самарської області.

  Додамо, що цього літа "Антонов" подав судовий позов проти "Авіакору" щодо стягнення 5,35 млн доларів. Заборгованість виникла з 2012 року з оплати роялті за товарну марку.

  Йдеться про "продаж товарів, зазначених у договорі, у тому числі літаків Ан-140-100, Ан-140 та їх модифікації". Самарський завод у зв'язку зі збіркою Ан-140 був зобов'язаний виплачувати концерну України роялті як власнику інтелектуальних прав.

  Нагадаємо, через простій виробництва Ан-140 та відсутності замовлень протягом майже 10 років "Авіакор" зазнавав збитків. У 2012 році з'явилась можливість підняти виробництво. Регіон очікував на замовлення російського Міноборони, але, відповідно до звіту підприємства за той рік, "Авіакор" надав військовим лише два із запланованих шести Ан-140. А в 2013 році Міністерство оборони одержало лише три літаки.

  Наприкінці літа стало відомо, що "Авіакор" взагалі призупинив виробництво Ан-140, через відсутність комплектуючих з України. Керівники заводу заявили про неможливість швидкого заміщення у виробництві.

  Напередодні стало відомо, що ДП "Антонов" планує створювати сервісні центри, що обслуговують свої літаки, в Латинській Америці, Азії та Африці.

  Теги : ДП Антонов судовий позов Авіакор
  ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ
  Коментарі
  1000 символів лишилося
  ТОП МАТЕРІАЛІВ


   Архів