Росія таки збирається будувати ядерний завод в Україні

  21 Жовтня, 2015 10:53
  Компанія-підрядник звинувачує Україну у зриві будівництва.
  Фото з відкритих джерел
  Фото з відкритих джерел

  Російська паливна компанія ТВЕЛ, що є складовою "Росатому" не отримувала від України офіційних повідомлень про відмову від спільного проекту будівництва заводу з виробництва ядерного палива.

  Про це повідомила прес-служба ТВЕЛ.

  "ТК ТВЕЛ дисципліновано дотримувався всіх критерій і зобов'язань проведеної в 2010 році конкурсної процедури. Незважаючи на неухильне виконання російським акціонером усіх взятих на себе зобов'язань, проект вже два роки простоює через відсутність фінансування з української сторони. Інших перешкод для успішної реалізації проекту немає", – йдеться в заяві.

  Крім того, компанія заявляє, що за свій рахунок виготовила обладнання для першої черги заводу, яке було прийняте українською стороною, але не оплачене, та зазначає, що наразі обладнання зберігається на Новосибірському заводі хімконцентратів.

  Нагадаємо, вчора міністр енергетики та вугільної промисловості Володимир Демчишин заявив, що Україна планує вийти зі спільного з Російською Федерацією проекту зі спорудження заводу з виробництва ядерного палива у зв'язку з невиконанням російською стороною своїх зобов'язань.

  Теги : ядерне паливо ТВЕЛ
  ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ
  Коментарі
  1000 символів лишилося
  ТОП МАТЕРІАЛІВ


   Архів