Російський бізнесмен Ройтман відсудив у України 4G

  14 Липня, 2016 17:11
  Столичний суд зайняв бік російської компанії.

  Апеляційний адміністративний суд Києва відмовив у задоволенні апеляції Нацкомісії з питань регулювання зв'язку та інформатизації в справі проти телеком-оператора Ес-лайн, що належить російському бізнесменові Євгену Ройтману, повідомила "Ліга".

  Повідомляється, що 16 лютого Нацкомісія вдруге відмовила Ес-Лайн в продовження загальнонаціональної ліцензії в діапазоні 2,3-2,345 ГГц У зв'язку з невиконанням вимог ліцензійних умов, а саме – неповне освоєння радіочастот.

  Термін дії ліцензії російської компанії вийшов у квітні 2016 року.

  Суди першої та другої категорії вказали, що Нацкомісія не має права відмовляти компанії у продовженні терміну дії ліцензії, при наявності однієї з таких обставин: 1) ліцензіатом виконуються всі умови, зазначені в ліцензії; 2) умови, зазначені в ліцензії, не виконані з причин, не залежних від користувача.

  Зазначається, що апеляційний суд при винесенні вироку посилається на лист Українського державного центру радіочастот від 3 березня 2016 року, в якому йдеться про те, що Генштаб не погодив використання спектра радіочастот компанії в комерційних цілях. З цього суд зробив висновок, що терміни освоєння ліцензії порушені компанією не з її вини.

  Зазначимо, що колегія суддів не взяла до уваги доводи НКРЗІ про те, що ЕС-Лайн звернулося до УДЦР із заявами про видачу висновків щодо електромагнітної сумісності радіоелектронних засобів на неосвоєні смуги радіочастот тільки в лютому 2016 року. Адже термін освоєння ліцензії закінчився ще в грудні 2008 року. І Генштаб міг надати необхідні узгодження ще в період з 2006 по 2008 рр.
  Нагадаємо, що Ес-Лайн раніше належала українській дочці Beeline, після об'єднання компанії з Київстаром її власником став російський бізнесмен.

  Теги : Інтернет 4G Ройтман
  ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ
  Коментарі
  1000 символів лишилося
  ТОП МАТЕРІАЛІВ


   Архів