"Рошен" за сумнівною схемою придбав землю в Борисполі

  12 Лютого, 2016 16:55
  Земельний аукціон мер не хотів проводити, бо це довга процедура.
  ТОВ "Бісквітний комплекс "Рошен" в обхід земельного аукціону взяло в субаренду 7,5 га під Борисполем, повідомляє програма "Схеми" результати свого розслідування.

  Як виявилось, 8 вересня 2015 року влада Борисполя надала кілька ділянок в оренду комунальному підприємству "Виробниче управління комунального господарства".

  При цьому скористались нормою закону щодо необов`язковості проведення аукціону для надання ділянок комунальникам. Однак, за словами експертів, в Земельному кодексі є норма, згідно з якою право оренди на землю можна віддавати лише через аукціон.

  Після цього між комунальним підприємством та "Рошеном" було підписано договір суборенди ділянки. Таким чином, 7,5 га з необхідних 20 корпорація "Рошен" уже отримала на позаконкурсних умовах.

  Мер Борисполя Анатолій Федорчук заявив у коментарі, що аукціон не проводився з однієї причини – це довго, мінімум, 3 місяці. 

  У свою чергу, директор ТОВ "Бісквітний комплекс "Рошен" Костянтин Півень заявив, що просто погодився на умови, запропоновані керівництвом Борисполя. Він вважає, що ці умови відповідають закону.

  Цікаво, додають журналісти, що у вересні 2015 року Півень обіцяв надходження в бюджет міста у розмірі 130 млн гривень пайового внеску компанії, але теперь говорить тільки по 30 млн. Мер міста стверджує, що цифру в 130 млн взято "з повітря". 

  Теги : корупція Рошен бориспіль землі
  ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ
  Коментарі
  1000 символів лишилося
  ТОП МАТЕРІАЛІВ


   Архів