Roshen та БКК припинили битву за торти

  22 Жовтня, 2018 15:44
  Виробники кондитерської продукції уклали мирову угоду.

  Кондитерська корпорація Roshen більше не має претензій до компанії "Київський БКК", що входить у холдинг "Київхліб", щодо порушення прав інтелектуальної власності.

  Про це пише LIGA.net з посиланням на джерело, знайоме з ходом судових розглядів.

  Зокрема зазначається, що компанія Roshen уклала з БКК мирову і щодо "Київського торта", і щодо червоної стрічки, і щодо "Золотого ключика". Споживач це зрозуміє вже з наступного року, побачивши торти на полицях.

  Водночас у Держреєстрі судових рішень опубліковано визначення від 18 жовтня, в якому Roshen просить суд скасувати раніше ухвалені рішення щодо забезпечення позовів з приводу інтелектуальної власності. Суд прохання корпорації задовольнив.

  Нагадаємо, раніше Господарський суд Києва заборонив ПАТ "Київхліб" виробляти торти в упаковці, яка схожа на упаковку торта "Золотий ключик" корпорації Roshen.

  Цей же суд також заборонив конкурентам Roshen використовувати назви "Київський торт" і "Торт Київський", а також упаковку для своєї продукції, подібно до тієї, яка у "рошенівського" кондитерського виробу.

  Невдовзі суд також задовольнив позов компанії Roshen до ПАТ "Київхліб" щодо червоної стрічки із золотистими написами на тортах.

  Теги : Рошен Roshen київхліб
  ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ
  Коментарі
  1000 символів лишилося
  ТОП МАТЕРІАЛІВ


   Архів