Росавіація пропонує Україні домовитись щодо авіасполучення

  19 Жовтня, 2015 19:54
  Росія розраховує на прагматичні пропозиції, а не "політизовані рішення".

  Федеральне агентство повітряного транспорту Росії (Росавіація) пропонує Державній авіаційній службі України провести переговори щодо авіасполучення між країнами.

  Про це йдеться в повідомленні російського відомства.

  Як зазначається, 16 жовтня Росавіація направила в Державіаслужбу України листа з пропозиціями негайно провести переговори з питань повітряного сполучення у будь-якому зручному для української сторони місці. Російська ж сторона розраховує на те, що "прагматичні пропозиції візьмуть гору над політизованими рішеннями".

  В Росавіації наголосили, що приводом для такого звернення послужили листи від авіакомпаній "Atlasjet-Україна" та "Ютейр-Україна", які звернулись до Росавіації за отриманням дозволів на польоти в зимовий сезон.

  Нагадаємо, Державіаслужба офіційно сповістила російські авіакомпанії про запроваджені проти них санкції, які мають почати діяти з 25 жовтня. Росавіація, у свою чергу, заборонила українським авіакомпаніям польоти в Росію з 25 жовтня.

  25 вересня Кабінет міністрів України прийняв рішення про заборону польотів в Україну російських авіакомпаній, зокрема "Аерофлоту" і "Трансаеро". 

  Теги : Державіаслужба росавіація авіасполучення
  Коментарі
  1000 символів лишилося
  ТОП МАТЕРІАЛІВ


   Архів