Роллінза затвердили на посаді глави правління "Укрнафти"

  28 Вересня, 2015 17:12
  Акціонери державної компанії затвердили нового іноземного керівника.
  Фото: OilNews

  Під час засідання наглядової ради "Укрнафти" було затверджено контракт нового глави правління компанії Марка Роллінза, повідомило OilNews.

  Джерела повідомили, що за затвердження контракту довелось голосувати двічі, оскільки спочатку представники приватних акціонерів утрималися від голосування. Під час переголосування Роллінз був підтриманий одноголосно. Контракт підписали Марк Роллінз та глава "Нафтогазу" Андрій Коболєв.

  Глава Державної фіскальної служби на засіданні заявив, що Роллінз повинен виплатити борги "Укрнафти", які складають 9,5 млрд гривень.

  На брифінгу після засідання Наглядової ради Роллінз зазначив, що борги можуть бути погашені вже в найближчий тиждень, а суми по дивідендах за 2011-2013 рр. планують виплатити до кінця 2015 року.

  Зазначимо, що у наглядовій раді "Укрнафти" "Нафтогаз" володіє 50% + 1% акцій - 6 голосів, у групи "Приват" олігарха Ігоря Коломойського 42% акцій - 5 голосів.

  Зарплата Роллінза має скласти 500 тис. доларів у гривневому еквіваленті, а бонус за результатами кожного фінансового року складе 2% від суми чистого прибутку "Укрнафти". Також Роллінзу будуть відшкодовувати 5 тис. доларів на проживання у столиці і нададуть службове авто.

  Як повідомлялося, Кабінет Міністрів схвалив контракт Роллінза, а прем’єр-міністр вимагав від Наглядової ради найскорішого ухвалення контракту.

  Теги : укрнафта Андрій Коболєв марк роллінз
  ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ
  Коментарі
  1000 символів лишилося
  ТОП МАТЕРІАЛІВ


   Архів