РНБО заблокувала WebMoney на користь компанії екс-міністра фінансів Колобова – Дубінський

  28 Травня, 2018 16:04
  Клієнтів платіжної системи, яка потрапила під санкції, планують розділити між собою GlobalMoney і TYME.

  Рішення Ради національної безпеки і оборони України (РНБОУ) щодо блокування рахунків клієнтів платіжної системи WebMoney.UA було ухвалено "на замовлення" конкурентів компанії, серед яких система GlobalMoney, що належить екс-міністру фінансів в уряді Миколи Азарова – Юрію Колобову.

  Про це на своїй сторінці в Facebook заявив журналіст Олександр Дубінський.

  За його словами, рішення заблокувати WebMoney.UA було прийнято рівні РНБОУ та Адміністрації президента Порошенка після лобіювання з боку конкуруючих платіжних систем. Основними бенефіціарами такого рішення Дубинський називає бізнесмена Ігоря Мазепу, якому належить система TYME, і колишнього міністра фінансів Юрія Колобова, власника GlobalMoney.

  "Ключовим бізнесменом" від АП "з грошових переказів і платіжних систем сьогодні є Ігор Мазепа. Йому належить система TYME, несподіваний лідер грошових переказів у країні, що використовує режим санкцій для посередництва під час переказів з Росією.
  Другий бенефіціар блокування – і ви зараз здивуєтеся – це екс-міністр фінансів в уряді Азарова, який втік в Іспанію, Юрій Колобов. Йому підконтрольна платіжна система ГлобалМані", – стверджує Дубінський.

  Саме ці дві системи планують розділити між собою 4 мільйони клієнтів WebMoney.UA.

  "Антиросійські санкції в Україні є способом заробляння грошей", – резюмує журналіст. 
  Раніше про те, що введення санкцій і блокування рахунків їхніх користувачів є політичним рішенням, прийнятим з метою переділу ринку, заявляли представники компанії WebMoney.UA.

  Теги : санкції РНБО юрій колобов webmoney санкції проти росії WebMoney.UA GlobalMoney платіжна система TYME ігор мазепа
  ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ
  Коментарі
  1000 символів лишилося
  ТОП МАТЕРІАЛІВ


   Архів