РФ хоче, аби до програми МВФ включили "борг Януковича"

  17 Травня, 2016 13:02
  У Москві поскаржилися, що діалог між урядами України та Росії так і не налагодився.

  Росія наполягатиме на внесенні умов погашення так званого "боргу Януковича" в 3 млрд доларів до програми допомоги Міжнародного валютного фонду Україні.

  Про це заявив міністр фінансів Росії Антон Силуанов, пишуть російські ЗМІ.

  Він зазначив, що діалог з новим урядом України поки що не складається.

  За словами Силуанова, Росія, як кредитор, сама пропонувала умови реструктуризації цього боргу, однак Україна жодним чином на них не відреагувала. З боку ж України, як зазначив глава Мінфіну РФ, не було одержано жодних прийнятних пропозицій.

  "Були технічні переговори, на яких були запропоновані умови реструктуризації гірші, ніж для комерційних кредиторів", - сказав російський міністр.

  Як повідомлялося, 17 лютого 2016 року Росія подала позов до України у Високий суд Лондона щодо стягнення боргу в 3 млрд доларів.

  Нагадаємо, про надання Україні кредиту в 15 млрд доларів у 2013 році домовився ще тодішній президент Віктор Янукович. До своєї втечі з України екс-президент та його уряд встигли отримати від Москви 3 млрд доларів.

  На початку травня 2016 року президент України Петро Порошенко підписав закон про безстрокове продовження мораторію на виплату Росії "боргу Януковича".

  Теги : Росія МВФ "борг Януковича"
  ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ
  Коментарі
  1000 символів лишилося
  ТОП МАТЕРІАЛІВ


   Архів