Ревізори МВФ прибудуть в Київ 10 травня - ЗМІ

  5 Травня, 2016 10:10
  Мета візиту - продовження роботи над другим переглядом програми EFF.

  Місія Міжнародного валютного фонду перебуватиме в Україні з 10 по 18 травня. Про це повідомляє "Економічна правда" з посиланням на джерело в уряді.

  Зазначається, що мета приїзду місії - продовження роботи над другим переглядом програми кредитування економіки України з використанням механізму розширеного фінансування (Extended Fund Facility - EFF). Місію очолить Рон ван Руден.

  Головне завдання місії - оцінити фіскальні і монетарні показники в контексті проведених Україною реформ, які підтримує Фонд.

  Як відомо, МВФ схвалив програму кредитування економіки України з використанням механізму розширеного фінансування загальним обсягом 17,5 млрд доларів терміном на 4 роки в березні минулого року. Перший транш (5 млрд дол) країна отримала 13 березня, другий (1,7 млрд дол) 4 серпня минулого року.

  Україна хоче отримати третій транш кредиту в обсязі 1,7 млрд доларів. Позитивне рішення МВФ дозволить залучити ще 2,3 млрд доларів фінансової допомоги.

  Місія працювала в Києві восени минулого року, однак не змогла досягти компромісу в частині другого перегляду програми реформ.

  Теги : кредит реформи МВФ EFF
  ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ
  Коментарі
  1000 символів лишилося
  ТОП МАТЕРІАЛІВ


   Архів