Рада проголосувала за закони, які допоможуть отримати 3,2 млрд доларів

  16 Липня, 2015 17:57
  Уряд скоро має отримати від кредиторів нові кошти.
  Фото: відкриті джерела

  Верховна Рада на пленарному засіданні конституційною більшістю підтримала закони, які допоможуть отримати від кредиторів 3,2 млрд доларів США.

  Щоб отримати гроші від Світового банку парламент мав підтримати законопроект №2029-а, щодо регулювання в сфері комунальних послуг, адже саме він розблоковує кредит. За цей законопроект віддали свої голоси 261 нардеп.

  Потім був законопроект № 2956, який регулює механізми впливу на підприємства-боржники "Нафтогазу". Цей законопроект має на меті посилення дисципліни юридичних осіб у сплаті заборгованості за спожиті енергетичні ресурси. За нього проголосували 251 парламентарій.

  238 депутатів підтримало законопроект-вимогу від кредиторів № 2873, який уточнює підслідність Національного антикорупційного бюро.

  Також 248 нардепів віддали голоси за проект закону №2045-а, щодо системи гарантування вкладів фізосіб. Цей законопроект має значно посилити захист вкладів громадян. Після прийняття цих законопроектів кредитори мають розблокувати 3,2 млрд доларів для Києва.

  Теги : кредит Верховна Рада
  ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ
  Коментарі
  1000 символів лишилося
  ТОП МАТЕРІАЛІВ


   Архів