Рада фактично скасувала закон про реструктуризацію валютних кредитів

  27 Сiчня, 2016 14:13
  Вето президента не змогли подолати.
  Мітинг т.зв.
  Фото з відкритих джерел
  Мітинг т.зв. "фінансового майдану" на підтримку закона про реструктурізацію валютних кредитів

  Верховна Рада не подолала вето президента України на скандальний законопроект про реструктуризацію валютних кредитів за курсом на дату укладення такого договору.

  Водночас за пропозицію Порошенка взагалі скасувати цей закон проголосував 101 нардеп.

  За подолання вето, в свою чергу, проголосували тільки 54 депутати.

  Таким чином, закон фактично скасовано.

  "Ми всі розуміємо, що людям потрібно допомогти врегулювати їх проблеми, а це можна зробити тільки через новий закон. Закон скасовано, і у нас є можливість попрацювати над цим питанням", - зазначив спікер парламенту Володимир Гройсман.

  Нагадаємо, 2 липня парламент ухвалив закон № 1558-1, що зобов'язує банки реструктуризувати усі кредити, отримані для придбання будь-якого майна, без обмеження суми заборгованості за курсом на дату укладення такого договору (тобто, у більшості випадків за курсом 5,05 грн за долар).

  За даними Національного банку, станом на середину грудня 2015 року фізичним особам - резидентам України надано кредитів в іноземній валюті на суму 4,28 млрд дол., що еквівалентно 98,08 млрд грн, сума всіх іпотечних кредитів становить 2,16 млрд дол., що відповідно еквівалентно 47,25 млрд грн. Це непід'ємне навантаження на український бюджет.

  Теги : реструктуризація валютних кредитів
  ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ
  Коментарі
  1000 символів лишилося
  ТОП МАТЕРІАЛІВ


   Архів