Проти "Укрнафти" відкрили справу: Коломойський не заплатив 3,3 млрд грн

  23 Вересня, 2015 14:12
  Топ-менеджмент "Укрнафти" в 2015 році навмисне не платив до держбюджету 3,347 млрд грн ренти.

  ГПУ розпочала кримінальне провадження проти "Укрнафти", головним мінорітарієм якої є Ігор Коломойський.

  Справу розпочато через відмову платити до держбюджету 3,347 млрд грн ренти.

  Про відкриття справи стало відомо з визначення Зарічного суду міста Суми від 11 вересня, розміщеного в Єдиному реєстрі судових рішень.

  Цим рішенням суд відхилив скаргу "Укрнафти" в особі Качанівського газопереробного заводу на прокуратуру, яка не повертає йому вилучене майно (зразки вуглеводнів).

  Вилучення було проведено в рамках кримінального провадження стосовно службових осіб НГВУ "Охтирканафтогаз", ВАТ "Укрнафта" і ПАТ "Укрнафта" (за ч. 2 ст. 364 КК України). Справа була відкрита 11 серпня.

  Згідно з формулюванням справи, "з метою одержання неправомірної вигоди для компанії" топ-менеджмент "Укрнафти" в 2015 році навмисне не платив до держбюджету 3,347 млрд грн ренти.

  Також держбюджет недорахувався 12,8 млн грн у вигляді податку на прибуток.

  Крім того, розслідуються підробка документів, незаконне оприбуткування скрапленого газу під виглядом суміші вуглеводневих газів, ухилення від сплати акцизного збору.

  Нагадаємо, на початку серпня окружний адміністративний суд Києва зобов'язав "Укрнафту" виплатити 1,043 млрд грн на користь держави в особі Охтирської об'єднаної державної податкової інспекції Головного управління ГФС в Сумській області.

  Теги : Коломойський кримінальне провадження укрнафта податки
  ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ
  Коментарі
  1000 символів лишилося
  ТОП МАТЕРІАЛІВ


   Архів