Проект закону про заборону перевірок бізнесу пройшов перше читання

  12 Листопада, 2015 18:57
  Документ передбачає запровадження мораторію на планові перевірки бізнесу до липня наступного року.
  Фото: відкриті дежерела

  Депутати парламенту ухвалили проект закону про заборону перевірок бізнесу у першому читанні ("за" 247 голосів). Водночас нардепи не захотіли розглянути проект у другому читанні.

  Як повідомляється, документ передбачає запровадження мораторію на планові перевірки бізнесу до липня наступного року. Дана заборона має торкнутися з понад 50 перевіряючих органів - 40-ка.

  За словами міністра економрозвитку і торгівлі Айвараса Абромавічуса, прийняття даного закону необхідне, адже всі перевіряючі органи є вкрай шкідливими для бізнесу.

  На думку очільника парламентського комітету щодо питань промислової політики та підприємництва, проект закону також має простимулювати Кабмін здійснити реформу регуляторної системи згідно з європейським нормами.

  Нагадаємо, законопроект внесли до Ради в середині вересня. Над документом працювали 8 нардепів: "радикал" Віктор Галасюк, Сергій Кіраль "Самопоміч", Борислав Розенблат, Максим Єфімов від "БПП", Геннадій Кривошия, Михайло Хміль від "Народного фронту", Олександра Кужель від "Батьківщини" та позафракційний Олександр Дубінін.

  Теги : рада мораторій на перевірки бізнесу
  ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ
  Коментарі
  1000 символів лишилося
  ТОП МАТЕРІАЛІВ


   Архів