Приватизації "Укрзалізниці" не буде - Мінінфраструктури

  20 Серпня, 2015 09:38
  Натомість "Укрзалізниця" зараз проходить процес корпоратизації і створення єдиного публічного акціонерного товариства.
  Фото з відкритих джерел

  Подальша приватизація залізничної галузі – не більше ніж міф. Про це заявив міністр інфраструктури України Андрій Пивоварський в ефірі "5 каналу".

  За його словами, питання про приватизацію "Укрзалізниці" взагалі не стоїть, і це не обговорювалось ні в міністерстві, ні на рівні Кабінету міністрів. Крім того, це законодавчо заборонено.

  Пивоварський назвав міфами чутки про приватизацію залізниці та підозрює, що їх розпускають колишні крадії з "Укрзалізниці", які не зацікавлені у змінах.

  "На сьогоднішній день "Укрзалізниця" проводить набагато більш прозорі закупівлі. Відбуваються зміни в керівному складі, і багатьом людям, які крали багато років, це не подобається, тому вони зараз починають запускати міфи про те, що корпоратизація означає приватизацію", - розповів міністр.

  Він пояснив, що "Укрзалізниця" зараз проходить процес корпоратизації і створення ПАТ з/д транспорту. Це означає, що "більше не буде регіональних князівств і королівств, а буде одна єдина публічна акціонерна компанія "Укрзалізниця" – сказав Пивоварський.

  Як повідомлялось, "Укрзалізниця" реструктуризувала більшість боргів – близько 17 млрд гривень. 12 травня "Укрзалізниця" була вимушена заявити про технічний дефолт.

  Теги : приватизація укрзалізниця Мінінфраструктури Пивоварський
  Коментарі
  1000 символів лишилося
  ТОП МАТЕРІАЛІВ


   Архів