Президент провокує ЄС внести Україну до офшорного списку країн ЄС – Мінфін

  15 Травня, 2018 16:06
  Україна може потрапити до офшорного списку ЄС через зволікання президента із запуском ратифікації міжнародної антикорупційної угоди.

  Україна може потрапити до офшорного списку країн ЄС – у разі відмови від ратифікації угоди MLI (Multilateral Instrument) до 2019 року.

  Про це повідомляє прес-служба Мінфіну, зазначаючи: багатостороння конвенція MLI – це угода, приєднавшись до якої, країна отримує можливість одночасного внесення змін до всіх або деяких чинних Конвенцій про уникнення подвійного оподаткування – "Україна повинна ратифікувати угоду MLI до кінця року, інакше може потрапити в офшорний список країн ЄС".

  "Ця угода є частиною Плану дій BEPS (Base erosion and Profit Shifting) – протидії розмивання бази і виведення прибутку з-під оподаткування. Дана угода є кроком 15 BEPS Плану дій BEPS. Підписавши і ратифікувавши багатосторонню конвенцію, Україна одночасно також виконує кроки 6 і 14 плану BEPS, які входять до мінімального стандарт плану BEPS", – підкреслюють у відомстві.

  При цьому зауважується: наразі глава міністерства очікує від президента отримання повноважень для підписання угоди, яку потім "має ратифікувати парламент".

  Як відомо, роботу Петра Порошенка на посаді президента не схвалюють 80% українців.

  Теги : Мінфін офшор ЄС
  ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ
  Коментарі
  1000 символів лишилося
  ТОП МАТЕРІАЛІВ


   Архів