Прем’єрство Гройсмана призвело до зростання державного боргу на 22,8% у 2016 році

  19 Квiтня, 2017 15:53
  План виконання держбюджету не було реалізовано як за доходами, так і за видатками.

  За 2016 рік державний борг зріс на 22,8 відсотків – до 1 трлн 929,8 млрд грн, що перевищило у 10 разів темпи збільшення реального валового внутрішнього продукту.

  Відповідні дані наведено у висновку Рахункової палати "Про виконання Закону України "Про Державний бюджет України на 2016 рік" від 11 квітня 2017 року.

  До зростання державного боргу призвело перевищення державних запозичень над витратами на погашення державного боргу, девальвація гривні та надання державних гарантій.

  На сплату боргових зобов'язань за державним і гарантованим державою боргом з державного бюджету витрачено 215,8 млрд грн, що більше сукупних видатків зведеного бюджету на охорону здоров'я, економічну діяльність і оборону.

  Слід зазначити,що план виконання держбюджету не було виконано як за доходами, так і за видатками.

  Відзначається, що доходи держбюджету становили 616,3 млрд грн, або 97,6% від плану. При цьому доходи до держбюджету від проведення конфіскації коштів та реалізації майна, вилученого за рішенням суду, суттєво менші.

  Водночас видатки держбюджету виконані в сумі 684,7 млрд грн, або 96,7% плану.

  Раніше повідомлялося, що фракція "Блок Петра Порошенка" незадоволена темпами реформ, що проводяться Кабміном під головуванням прем'єр-міністра Володимира Гройсмана.

  Теги : держбюджет Рахункова палата Кабмін Володимир Гройсман державний борг
  ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ
  Коментарі
  1000 символів лишилося
  ТОП МАТЕРІАЛІВ


   Архів