"Праватбанк" планує співпрацю з найбільшою китайською платіжною системою

  2 Липня, 2018 21:28
  Водночас в China UnionPay Group відзначили, що хочуть працювати з багатьма банками в Україні.

  "Приватбанк" має намір підписати меморандум з найбільшою платіжною системою в Китаї China UnionPay Group для співпраці в напрямку еквайрингу.

  Крім того, "Приватбанк" планує співпрацювати з китайською платіжною системою в сфері її інноваційних продуктів і можливості їх впровадження в Україні, передає Finclub.

  Раніше на початку червня 2018 року UnionPay оголосила про плани виходу на український ринок. Водночас до осені планується завершення ліцензування платіжної системи в Україні.

  "На поточний момент ми знаходимося на стадії реєстрації в НБУ. Після реєстрації першим нашим завданням, але не самоціллю, буде поширення покриття нашої мережі, забезпечення прийому карт UnionPay. Поряд з цим плануємо розвивати емісійні проекти і впроваджувати свої технології, зокрема мобільний гаманець", – заявив представник UnionPay International.

  Також в компанії відзначили, що планують співпрацю з багатьма банками в Україні.

  Як відомо, Міжнародна платіжна система Visa, компанія MOSST Payments і "ПриватБанк" запустили в Україні пілотний проект технології біометричної оплати покупок за допомогою відбитка пальця.

  Теги : Приватбанк Китай
  ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ
  Коментарі
  1000 символів лишилося


  Архів