Поступове підвищення ціни на газ і ринок землі: Україна вирішила перекредитуватися в МВФ

  11 Вересня, 2018 18:09
  Розглядається варіант зміни програми фінансування з підписанням нового меморандуму.

  Україна і Міжнародний валютний фонд (МВФ) розглядають варіант зміни програми кредитування з діючої EFF на нову Stand-by. Фактично це означає перекредитування, передають Українські Новини.

  Зазначається, що питання заміни програми фінансування обговорювалося в ході переговорів з місією МВФ, які почалися в Києві 6 вересня.

  "Заміна програми дозволить фактично скасувати попередні домовленості і запустити по суті "з чистого аркуша" новий алгоритм поступового підвищення ціни газу. Як вдалося уточнити агентству, вже практично узгоджено підвищення газу з жовтня на 23,5% – приблизно 8,5 тис. гривень", – йдеться в повідомленні.

  Після рішення уряду про підвищення ціни газу, Україна і МВФ мають намір підписати новий меморандум фінансування за програмою Stand-by, робота над яким йде повним ходом. За неофіційною інформацією, в новому меморандумі буде актуалізовано питання про введення ринку землі.

  Програма буде розрахована на 1,5 року, тобто до завершення парламентських виборів і формування після них нового уряду, а обсяг кредитних коштів по ній складе 4-5 млрд доларів.

  Нагадаємо, МВФ схвалив оновлений план України зі створення Антикорупційного суду.

  Теги : МВФ транш ціна на газ кредитування
  ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ
  Коментарі
  1000 символів лишилося


  Архів