Постанова суду щодо кондитерської фабрики "ЖЛ" не набула чинності

  3 Грудня, 2015 14:40
  На рішення суду було вчасно подано апеляцію. Однак це не зупиняє рейдерів.
  Біля воріт заблокованого підприємства
  Фото: UA1
  Біля воріт заблокованого підприємства

  23 листопада 2015 року Тернопільський окружний адміністративний суд повернув Житомирську кондитерську фабрику у власність закритого акціонерного товариства "Житомирські ласощі".

  Секретар суду підтвердила кореспонденту UA1, що станом на 3 грудня постанова не набула чинності, оскільки голова наглядової ради ТДВ "ЖЛ" Ігор Бойко подав апеляцію.

  Водночас, державний реєстратор вже 25 листопада виключив підприємство з державного реєстру юридичних осіб, не дочекавшись 10 днів від дати ухвалення рішення судом. Протягом цього часу, згідно закону, може бути подано апеляцію. Що й було зроблено керівництвом підприємства.

  Ведеться слідство щодо протиправних дій держреєстратора. Наразі той вже зник та перебуває в розшуку.

  3 грудня, працівники житомирської кондитерської фабрики "ЖЛ" приїхали в Київ на багатолюдний мітинг під стінами міністерства юстиції.

  Нагадаємо, ввечері 26 листопада "ЖЛ" зробили офіційну заяву про те, що народний депутат Сергій Пашинський готує спробу рейдерського захоплення Житомирської кондитерської фабрики на підставі незаконного рішення.

  Керівництво очікувало штурм підприємства в ніч з 27 на 28 листопада і закликало чоловіків-добровольців залишатися на нічне чергування. Вранці 30 листопада працівники підприємства перекрили трасу Київ-Чоп на в'їзді до Житомира з боку Києва. Через кілька годин правоохоронці розігнали протестувальників.

  1 грудня працівники "ЖЛ" зібрали мітинг під час шведсько-українського форуму, який проходив у приміщенні Житомирської міської ради. 2 грудня на майдані Корольова представники фабрики встановили намет та почали безстрокову акцію.

  Теги : сергій пашинський рейдерське захоплення «ЖЛ» ігор бойко
  ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ
  Коментарі
  1000 символів лишилося
  ТОП МАТЕРІАЛІВ


   Архів