Послаблені деякі валютні обмеження з боку НБУ

  22 Жовтня, 2015 14:36
  Нацбанк пом'якшив обмеження з видачі гривневої готівки через касу та банкомати, встановлені на рівні до 300 тис. грн на добу на одного клієнта.

  З 23 жовтня скасовуються деякі важливі валютні обмеження.

  Про це повідомляється на сайті НБУ з посиланням на постанову № 718.

  Нацбанк звільнив від обов'язкового продажу надходження валюти як грошового забезпечення (гарантійного внеску) для участі нерезидента у торгах із приватизації державного майна на рахунки організатора таких торгів.

  Також звільнені від обов'язкового продажу валютні надходження на підставі угод про участь України в міжнародних програмах ЄС, а також гранти, які юридичні особи - резиденти одержують від міжнародних фінансових організацій, якщо в органах управління цих юридичних осіб бере участь уряд України.

  Для населення важливо, що Нацбанк пом'якшив обмеження з видачі гривневої готівки через касу та банкомати, встановлене на рівні до 300 тис. грн на добу на одного клієнта. Тепер ця норма не буде поширюватися на валютно-обмінні операції з фізичними особами, що спростить продаж валюти населенням.

  Нагадаємо, на початку вересня Нацбанк також пом’якшив частину адміністративних обмежень, які були введені в першому півріччі цього року для стабілізації валютного ринку.

  Теги : нбу валютний ринок готівка валютні обмеження
  ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ
  Коментарі
  1000 символів лишилося
  ТОП МАТЕРІАЛІВ


   Архів